Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dachówki płaskie 

HP10

Prestiżowa i elegancka.  Najwyższa jakość, idealnie płaska, czyste linie, prosty niewielki nosek ten ascetyczny design nadaje dachom zupełnie nowy wymiar - nowoczesny i zarazem solidny wygląd. Kolory Ardoise /kolor łupka skalnego/ oraz Vieilli Masse /brązowy/ uzyskuje się poprzez barwienie w masie a nie powierzchniowo co ma zasadnicze znaczenie przy układaniu dachówki gdzie nieuniknione są obtarcia i zarysowania.

 

Alpha 10

Dachówka która odniosła sukces. Dachówka ALPHA 10 powstała w zakładzie w Sainte Foy l'Argentiere w dolinie Rodanu. Stylowy wygląd, harmonijne proporcjenowoczesna linia i łatwość układania zadecydowały o jej rosnącym sukcesie, który zaczyna zataczać coraz szersze kręgi w Europie.  

 

Beauvoise

Najwyższa jakość - alternatywa dla łupka. Idealnie płaska, czyste linie, prosty nosek i naturalna kolorystyka to składniki jej niezrównanego stylu. BEAUVOISE Huguenot wytwarzana jest z gliny z Beauvaisis, w zakładzie w St Germer de Fly. Jest to jeden z najczęściej kupowanych we Francji i w Wielkiej Brytanii modeli dachówek ceramicznych. 

 

Arboise Ecaille

Zaawansowana technologia i tradycyjny wygląd. ARBOISE Ecaille łączy walory estetyczne  tradycyjnych karpiówek z łatwością układania dachówek zakładkowych /z zamkami/. Produkowana jest w Commenailles w sercu Jury. Dostępna w szerokiej gamie unikalnych kolorów, będzie świetnie współgrać z lokalnym krajobrazem.  

 

Arboise Rectangulaire

Dachówka zabytkowa i elegancka. ARBOISE Rectangulaire to dachówka sprawdzona, zabytkowa i elegancka, produkowana jest w Commenailles w regionie Franche-Comte. Wykonana w nowoczesnej technologii zakładkowej, która z uwagi na łatwość montażu sprawdza się w dachówkach najnowszej generacji. 

 

HP20

Estetyczna i innowacyjna. Double HP 20 to dachówka zakładkowa produkowana w zakładzie St Germer de Fly. Double HP 20 to efekt połączenia dwóch dachówek w jedną. Dokonana innowacja techniczna pozwala na mariaż walorów estetycznych z szybkością układania. Ta dachówka to rezultat  prac nad techniką układania dachówek i ich trwałością. 

 

Plate 20x30

Estetyka regionu Beauvaisis. Dachówka ceramiczna PLATE 20x30 Huguenot wytwarzana jest w zakładzie w Saint Germer de Fly w sercu regionu Beauvaisis. Wykonana jest z renomowanych glin z Beauvaisis, co w połączeniu z najnowocześniejszą technologią sprawia że PLATE 20x30 Huguenot to najwyższa jakość i estetyka charakterystyczna dla architektury tego regionu.

 

Plate Presse 17x27

Dachówka z Doliny Rodanu. Dachówka ceramiczna płaska Plate Presse 17x27 produkowane jest  w zakładzie w Sainte-Foy l’Argentière położonym w sercu doliny Rodanu. Wyjątkowy sposób produkcji, najwyższą jakość glin, niezrównaną dbałość o wykończenie i właściwości techniczne sprawia że dachówki Plate Presse z powodzeniem pokrywają dachy z początków dwudziestego wieku. 

 

NOWOŚĆ W POLSCE - BEAUVOISE SKALNA - ekscytujące połączenie dachówka/łupek! 

 

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych galerii: 

 

DACHÓWKI LEKKO FALISTE

 

DACHÓWKI MAŁE FORMY

 

DACHÓWKI INNOWACYJNE

 

DACHÓWKI POŁUDNIOWE

 

DACHÓWKI RUSTYKALNE

 

DACHÓWKI CZARNE, SZARE, GRAFITOWE

 

DACHÓWKI ELEWACYJNE 

 

Dachówki ceramiczne IMERYS /dawniej HUGUENOT/ produkowane są nieprzerwanie od 1811 roku.w. IMERYS Toiture  jest największym producentem dachówek ceramicznych we Francji. Dachówki IMERYS cieszą się uznaniem w 47 krajach świata.  W Polsce sprzedawane są nieprzerwanie od 1991 roku. Tysiące polskich dachów pokrytych jest dachówkami IMERYS w tym wiele obiektów zabytkowych.

 

  • Profesjonalny montaż pokrycia dachowego przez doświadczonych dekarzy
  • 1
  • 2

Adres

­­­­­ Siedziba firmy

Zamarat Sp. z o.o.

Wolica k/Warszawy
ul. Wspólna 1
05-830 Nadarzyn
(dachówki, materiały dachowe, na elewacje i do wnętrz)

­­­­­ Biuro handlowe

Zamarat Sp. z o.o.

Warszawa
ul. Bartycka 24/26
Pawilon 26 A
(materiały na elewacje i do wnętrz)

Kontakt

­­­­­ Napisz do nas

biuro@zamarat.pl

 

­­­­­ Albo zadzwoń:

22 644 00 10
600 003 814
731 987 138