Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dachówki lekko faliste 

 

H2 Huguenot

Dachówka pełna uroku, klasyczna. H2 Huguenot to dachówka ceramiczna o łagodnej fali. Uwodzi kształtem i wyjątkową jakością wykończenia. Produkowana jest w Pargny-sur-Saulx w Szampanii, w północno -wschodniej Francji. H2 Huguenot bawi się tradycyjnym stylem - świetnie sprawdzi się na dachu domu o tradycyjnej architekturze jak również na dachu współczesnego budynku.

H2 Huguenot- karta katalogowa

 

H10

Delikatna fala. H10 Huguenot to efektowna, stylowa dachówka o delikatnej fali produkowana w zakładzie St Germer de Fly w Pikardii. Gwarantuje pełną szczelność nawet na dachach o niewielkim pochyleniu. Doceniana na naszym rynku za swój aspekt estetyczny i najwyższą jakość przez architektów i właścicieli domów. 

H10- Karta katalogowa

 

PV10

PV 10 wytwarzana jest w zakładzie Saint-Germer-de-Fly w regionie Beauvaisis. Model PV 10 Huguenot wyróżnia się swoim gładkim wyglądem. Jej wykończenie, gama dostępnych kolorów i linia akcesoriów sprawiają, że PV 10 Huguenot znajdzie swoje miejsce wszędzie.

PV10- Karta katalogowa

 

Panne S

Tradycyjny kształt. PANNE S to dachówka zakładkowa typu esówka. Jest ona produkowana w zakładach przemysłowych w Wardrecques na północy Francji. Jest to model tradycyjnej dachówki holenderki o pięknych liniach. Jej walory estetyczne odwzorowują architekturę północy Francji.

Panne S- Karta katalogowa

 

Losangee

Ozdobne wyżłobienia. Dachówka LOSANGEE Huguenot produkowana jest w zakładzie Pargny-sur-Saulx w Szampanii. Jest to to dachówka zakładkowa o charakterystycznych ozdobnych wyżłobieniach nawiązujących do archiitektonicznej tradycji tego regionu. , produkowana w zakładzie Pargny-sur-Saulx w Szampanii.

Losangee- Karta katalogowa

 

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych galerii:

 

DACHÓWKI PŁASKIE 

 

DACHÓWKI POŁUDNIOWE

 

DACHÓWKI MAŁE FORMY

 

DACHÓWKI INNOWACYJNE

 

DACHÓWKI RUSTYKALNE

 

DACHÓWKI CZARNE, SZARE, GRAFITOWE

 

DACHÓWKI ELEWACYJNE

 

Dachówki ceramiczne IMERYS /dawniej HUGUENOT/ produkowane są nieprzerwanie od 1811 roku.w. IMERYS Toiture  jest największym producentem dachówek ceramicznych we Francji. Dachówki IMERYS cieszą się uznaniem w 47 krajach świata.  W Polsce sprzedawane są nieprzerwanie od 1991 roku. Tysiące polskich dachów pokrytych jest dachówkami IMERYS w tym wiele obiektów zabytkowych.

 

  • Profesjonalny montaż pokrycia dachowego przez doświadczonych dekarzy
  • 1
  • 2

Adres

­­­­­ Siedziba firmy

Zamarat Sp. z o.o.

Wolica k/Warszawy
ul. Wspólna 1
05-830 Nadarzyn
(dachówki, materiały dachowe, na elewacje i do wnętrz)

­­­­­ Biuro handlowe

Zamarat Sp. z o.o.

Warszawa
ul. Bartycka 24/26
Pawilon 26 A
(materiały na elewacje i do wnętrz)

Kontakt

­­­­­ Napisz do nas

biuro@zamarat.pl

 

­­­­­ Albo zadzwoń:

22 644 00 10
600 003 814
731 987 138