Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dachówki małe formy

 

Beauvoise

Najwyższa jakość. Idealnie płaska, czyste linie, prosty nosek i naturalna kolorystyka to składniki jej niezrównanego stylu. BEAUVOISE wytwarzana jest w zakładzie w St Germer de Fly. Jest to jeden z najczęściej kupowanych we Francji i w Wielkiej Brytanii modeli dachówek. W kolorze Ardoise jest alternatywą dla łupka a w unikalnych zbliżonych do natury odcieniach Vallee de Chevreuse i Terre de Beauce daje efekt harmonii z otaczająca przyrodą. 

Beauvoise- Karta katalogowa

                                                                                                                                                                                      

Arboise Ecaille

Zaawansowana technologia i tradycyjny wygląd. ARBOISE Ecaille łączy walory estetyczne  tradycyjnych karpiówek z łatwością układania dachówek zakładkowych /z zamkami/. Produkowana jest w Commenailles w sercu Jury. Dostępna w szerokiej gamie unikalnych kolorów, będzie świetnie współgrać z lokalnym krajobrazem.

Arboise Ecaille- Karta katalogowa 

 

Arboise Rectangulaire

Dachówka zabytkowa i elegancka. ARBOISE Rectangulaire to dachówka sprawdzona, zabytkowa i elegancka, produkowana jest w Commenailles w regionie Franche-Comte. Wykonana w nowoczesnej technologii zakładkowej, która z uwagi na łatwość montażu sprawdza się w dachówkach najnowszej generacji. 

Arboise Rectangulaire- Karta katalogowa

   

Monopole 1

Tradycja i jakość. Dachówka MONOPOLE 1 produkowana jest w zakładzie w Wardrecques na północy Francji. Jest to dachówka typu marsylka o niewielkim wybrzuszeniu w dolnej części żłobienia. Dachówka niewielkich rozmiarów o pięknych liniach. Jej walory estetyczne odwzorowują architekturę północy Francji.

Monopole1- Karta katalogowa

 

Monopole 3

Prawdziwie klasyczna. Dachówka MONOPOLE 3 produkowana jest w zakładzie w Wardrecques na północy Francji. Od dachówki MONOPOLE 1 różni się głownie nieznacznie większym wybrzuszeniem w dolnej części żłobienia. Dachówka niewielkich rozmiarów o pięknych liniach.

Monopole3- Karta katalogowa

 

Plate 20x30

Estetyka regionu Beauvaisis. Dachówka ceramiczna PLATE 20x30 Huguenot wytwarzana jest w zakładzie w Saint Germer de Fly w sercu regionu Beauvaisis. Wykonana jest z renomowanych glin z Beauvaisis, co w połączeniu z najnowocześniejszą technologią sprawia że PLATE 20x30 Huguenot to najwyższa jakość i estetyka charakterystyczna dla architektury tego regionu.

Plate 20x30- Karta katalogowa

 

 

Zapraszamy do obejrzenia pozostałycch galerii:

 

DACHÓWKI PŁASKIE 

 

DACHÓWKI POŁUDNIOWE

 

DACHÓWKI LEKKO FALISTE

 

DACHÓWKI INNOWACYJNE

 

DACHÓWKI RUSTYKALNE

 

DACHÓWKI CZARNE, SZARE, GRAFITOWE

 

DACHÓWKI ELEWACYJNE

 

Dachówki ceramiczne IMERYS /dawniej HUGUENOT/ produkowane są nieprzerwanie od 1811 roku.w. IMERYS Toiture  jest największym producentem dachówek ceramicznych we Francji. Dachówki IMERYS cieszą się uznaniem w 47 krajach świata.  W Polsce sprzedawane są nieprzerwanie od 1991 roku. Tysiące polskich dachów pokrytych jest dachówkami IMERYS w tym wiele obiektów zabytkowych.

 

  • Profesjonalny montaż pokrycia dachowego przez doświadczonych dekarzy
  • 1
  • 2

Adres

­­­­­ Siedziba firmy

Zamarat Sp. z o.o.

Wolica k/Warszawy
ul. Wspólna 1
05-830 Nadarzyn
(dachówki, materiały dachowe, na elewacje i do wnętrz)

­­­­­ Biuro handlowe

Zamarat Sp. z o.o.

Warszawa
ul. Bartycka 24/26
Pawilon 26 A
(materiały na elewacje i do wnętrz)

Kontakt

­­­­­ Napisz do nas

biuro@zamarat.pl

 

­­­­­ Albo zadzwoń:

22 644 00 10
600 003 814
731 987 138