Dla Inwestora

Zamarat Sp z o.o już od ponad 25 lat, jako wyłączny przedstawiciel na Polskę, zajmuje się dystrybucją dachówek ceramicznych IMERYS TC — największego francuskiego producenta w tej branży. Jednocześnie świadczymy kompleksowe usługi dekarskie związane z montażem pokrycia dachowego wyznając zasadę, że sukces w budownictwie to przede wszystkim dobry markowy materiał oraz solidne, fachowe wykonanie.

Dysponujemy doświadczonymi, sprawdzonymi ekipami dekarskimi, z którymi współpracujemy od wielu lat. Wykonują pokrycia z dachówki ceramicznej, skomplikowane realizacje z łupka skalnego oraz blachy miedzianej i tytanowo-cynkowej.

Naszym Klientom oferujemy inżynierską pomoc w trudnych zazwyczaj dylematach dotyczących podejmowania decyzji związanych z doborem właściwych materiałów pokryciowych, systemów orynnowania i szerokiej palety niezbędnych akcesoriów dachowych.

Każdy nowy projekt zaczynamy od wykonania specyfikacji materiałowej na podstawie dostarczonych nam rysunków projektowych dachu oraz od wizyty na budowie.

Dla Dekarza

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących montażu bądź specyfikacji naszych produktów. Zyskaj dostęp do dedykowanych filmów instruktażowych. Uzupełnij formularz danych, odezwiemy się!