Blachy

BLACHA TYTANOWO-CYNKOWA

VMZINC – producent blach tytanowo-cynkowych od ponad 160 lat dostarcza nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w budownictwie na całym świecie. Specyficzne i niepowtarzalne właściwości blach tytanowo-cynkowych VMZINC są wykorzystywane przy projektowaniu i instalowaniu na dachach, elewacjach, obróbkach i detalach budynków.

VMZINC posiada w swojej ofercie najszerszą dostępną na rynku gamę wyrobów i odcieni patyn. Daje to możliwość uzyskania idealnej harmonii, kompozycji barw i cieni w połączeniu z innymi stosowanymi materiałami takimi jak drewno lub kamień. Architekci i inwestorzy mają dużą swobodę i elastyczność w komponowaniu efektów estetycznych i wizualnych. 

Katalogi i specyfikacje dotyczące blach tytanowo-cynkowych są dostępne w biurze naszej firmy a interesujące Państwa informacje możemy też przesłać drogą mailową.

BLACHA MIEDZIANA

Blacha miedziana obok blachy tytanowo -cynkowej stanowi najbardziej trwały rodzaj pokrycia dachowego. Blachę miedzianą oferujemy w postaci rulonów i arkuszy. Specyfikacje dotyczące blach miedzianych są dostępne w biurze naszej firmy a interesujące Państwa informacje możemy też przesłać drogą mailową.

BLACHY STALOWE I POWLEKANE

W naszej ofercie posiadamy blachy stalowe powlekane w arkuszach i rulonach w różnej kolorystyce. Blacha stalowa powlekana używana jest do pokryć dachowych w technologii na rąbek stojący oraz do wszelkich dachowych obróbek blacharskich. Specyfikacje dotyczące blach stalowych są dostępne w biurze naszej firmy a interesujące Państwa informacje możemy też przesłać drogą mailową.