Obsługa klienta

30 lat na rynku matrieiałów budowlanych

Zamarat Sp z o.o już od 30 lat, jako wyłączny przedstawiciel na Polskę, zajmuje się dystrybucją dachówek ceramicznych EDILIANS — największego  francuskiego producenta w tej branży. Już ponad 12 000 dachów w Polsce pokrytych jest dachówkami EDILIANS w tym wiele znanych historycznych obiektów zabytkowych.

Specyfikacje materiałowe, oferty, wizyty na budowie

Każdy nowy temat zaczynamy od wykonania specyfikacji materiałowej na podstawie dostarczonych nam rysunków projektowych dachu oraz od wizyty na budowie jeśli jest taka potrzeba. Szczegółowa specyfikacja materiałowa stanowi dla nas podstawę do wykonania oferty.

Techniczne porady

Naszym Klientom oferujemy inżynierską pomoc w trudnych zazwyczaj dylematach dotyczących podejmowania decyzji  związanych z doborem właściwych materiałów pokryciowych, systemów orynnowania i szerokiej palety  niezbędnych akcesoriów dachowych. Cały w/w zakres: specyfikacje materiałowe, oferty oraz wszelkie porady  wykonujemy dla naszych Klientów bezpłatnie.

Kompleksowe usługi dekarskie

Jednocześnie świadczymy kompleksowe usługi dekarskie związane z montażem pokrycia dachowego wyznając zasadę, że sukces w budownictwie to przede wszystkim dobry markowy materiał oraz solidne, fachowe wykonanie. Dysponujemy doświadczonymi, sprawdzonymi od wielu lat ekipami dekarskimi    specjalizującymi się w wykonaniu pokryć dachowych z dachówki ceramicznej, mających za sobą wiele poważnych realizacji. Mamy również dekarzy, którzy mogą się pochwalić skomplikowanymi realizacjami z łupka skalnego oraz z blachy miedzianej i tytanowo-cynkowej.