Firma Zamarat Sp. z o.o. powstała w 1991 roku jako nowy etap po wspólnej wieloletniej działalności projektowej architekta i inżyniera budowlanego – założycieli Spółki. Inspiracją do powstania firmy handlowej było poszukiwanie przez inwestorów już w trakcie procesu projektowania materiałów budowlanych  charakteryzujących się najwyższą jakością i unikalnymi walorami estetycznymi.

Spełniając oczekiwania inwestorów, od początku swojej aktywności Zamarat Sp. z o.o. postawił na oferowanie wyselekcjonowanej palety materiałów budowlanych w dwóch zakresach tematycznych. Pierwszy zakres to dachówki ceramiczne a  drugi to materiały do wnętrz i na elewacje, które prezentujemy na naszej stronie internetowej  www.studioscian.eu

Zamarat Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę EDILIANS - największego francuskiego producenta dachówek ceramicznych.

W swojej ofercie mamy również łupek dachowy, blachy oraz systemy rynnowe tytanowo-cynkowe i miedziane.

Jednocześnie już od ponad 20 lat świadczymy kompleksowe usługi dekarskie związane z montażem pokrycia dachowego wyznając zasadę, że sukces w budownictwie to przede wszystkim dobry materiał oraz solidne i fachowe wykonanie.

 

 

 

  • Prześlij nam rzut swojego dachu a wykonamy bezpłatną specyfikację materiałową i na tej podstawie ofertę cenową
  • 1
  • 2

Dlaczego dachówki Edilians?

Dlaczego Zamarat?

  • Architekci, zapraszamy do współpracy na każdym etapie projektowania! Na życzenie wyślemy na nasz koszt wybrane wzory dachówek
  • 1

Adres

­­­­­ Siedziba firmy

Zamarat Sp. z o.o.

Wolica k/Warszawy
ul. Wspólna 1
05-830 Nadarzyn
(dachówki, materiały dachowe, na elewacje i do wnętrz)

­­­­­ Biuro handlowe

Zamarat Sp. z o.o.

Warszawa
ul. Bartycka 24/26
Pawilon 26 A
(materiały na elewacje i do wnętrz)

Kontakt

­­­­­ Napisz do nas

biuro@zamarat.pl

 

­­­­­ Albo zadzwoń:

22 644 00 10
600 003 814
731 987 138

 

Facebook